0 222 3240026

REZERVASYON

HAKKIMIZDA

Firmamız hakkında bilgiler

Hakkımızda

Hakkımızda

ESKİŞEHİR'li sanatçımız CENK GÜNDOĞMUŞ'un sizlere hizmet için açmış olduğu bu güzel tesis SALON ESÇAM Eskişehir'imize kısa bir zaman da yeni bir soluk getirdi.

Sanatçımız ayrıca burda yapılan tüm etkinliklerde en güzel şarkılarını seslendirmekte ve sahnesiyle Misafirlerimize büyük bir coşku yaşatmaktadır.

SALON ESÇAM olarak herşeyin en iyisini en uygun şekilde en uygun fiyatlarla sizlere sunmayı görev edinmiş bir işletme olmuştur.

SALONUMUZ da ;

Düğün, sünnet, kına gecesi, asker eğlencesi, nişan, söz, doğum günü, evlenme yıldönümü, evlilik teklifi, mevlüd, konser, özel toplantılarda yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olmaya adım atmış 

ESÇAM DÜĞÜN SALONU  Butik tarzı  500 kişilik şirin bir mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır. Salonumuz konumu itibari ile herkesin rahatlıkla ulaşabileceği noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilmektedirler.

Salonumuzda otopark sıkıntımız yoktur.

Kendine özgü ve farklı dekore edilmiş salonuyla, SALON ESÇAM hizmette kaliteyi ve sürekliliği ilke edinmiştir.

Güleryüzlü ve seçkin personelleriyle beraber size bu özel gününüzde en kaliteli hizmeti ve eğlenceyi yaşatmaktadır.

Özel günlerinizi özel yaşamanız için sizin yerinize tüm detayları düşünerek yemekli, yemeksiz ve kokteyl gibi her tür organizasyona  ev sahipliği yapıyoruz, ve diyoruz ki; ""KALİTE"" her zaman detaylarda gizlidir.